IGNUM ohlašuje akci 100% sleva na webhosting

Společnost IGNUM, přední akreditovaný registrátor domén a poskytovatel webhostingu v České republice, připravila od listopadu speciální webhostingovou akci. Každý zákazník, který si v době od 15. 11. 2007 do 15. 1. 2008 objedná virtuální server v libovolné konfiguraci, získá druhý, ve shodné konfiguraci a na stejné období, zcela zdarma.
reklama

Akce 100% sleva na webhosting se týká všech objednávek virtuálních serverů, provedených v termínu konání akce a zaplacených v řádném termínu splatnosti. Akce platí i pro všechny varianty specializovaného hostingu, mimo služby Exchange hosting. Všechny informace týkající se akce 100% sleva na webhosting najdete na adrese http://akce.ignum.cz

„Touto speciální akcí bychom chtěli našim zákazníkům, ale i novým zájemcům o naše produkty, nabídnout možnost vyzkoušet si kvalitu našich služeb za velmi výhodných podmínek,“ řekl Marek Erneker, výkonný ředitel společnosti IGNUM. „Akce je postavena na osvědčeném konceptu, který si zákazníci v minulosti pochvalovali i pro možnost spustit začínající projekt na profesionálním řešení s nulovými náklady nebo jako příležitost kvalitně hostovat nekomerční projekt. Navíc v době Vánoc může kód z akce dobře posloužit třeba i jako dárek.“ 

Každému zákazníkovi, který získá nárok na druhý virtuální server zdarma, bude vygenerován a ihned po vytvoření objednávky e-mailem odeslán unikátní kód, jehož platnost bude omezena lhůtou 90 dnů. Tímto kódem je možné kdykoliv v průběhu 90denní lhůty zprovoznit druhý virtuální server. Tato lhůta se počítá od data objednávky prvního virtuální serveru. Po uplynutí lhůty bude možnost zprovoznění druhého virtuální serveru stornována. Poslední kód z této akce bude možné použít 15. 4. 2008 (včetně). Akce 100% sleva na webhosting se netýká objednávek virtuálních serverů s doménou zdarma.

Kompletní nabídku a srovnání variant webhostingu společnosti IGNUM najdete na adrese http://webhosting.ignum.cz. Společnost IGNUM si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit akci či změnit její pravidla.

O společnosti IGNUM, s.r.o.

Společnost IGNUM je profesionální poskytovatel hostingových služeb a registrátor internetových domén, který si zakládá na individuálním přístupu k zákazníkům. IGNUM je členem sdružení CZ.NIC, NIX.CZ a RIPE, disponuje vlastní sítí a má statut ISP. IGNUM patří mezi největší české poskytovatele hostingových služeb, v současné době se počtem domén ve své správě řadí na 3. místo. Další informace o službách společnosti IGNUM získáte na adrese http://www.ignum.cz.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

návštěvník

Mně přijde srandovní když má něco 100% sleva. Protože po absolvování 9 let na základní škole člověk ví, že 100% sleva z původní ceny = 0 Kč.

V Ignumu ale neumí počítat :)

Já mám teďka také akci:

AKCE pro pošuky: 1 000% sleva na redakční systém !!
(Podmínkou je pouze zakoupení dalších 10ti redakčních systémů :)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru