IE9 RC bude nejspíš již 10. února

Microsoft plánuje na 10. února tiskovou konferenci, která bude s největší pravděpodobností souviset s vydáním Internet Explorer 9 Release Candidate.
reklama

"Členové vývojářského týmu Internet Exploreru (a speciální hosté) za necelé dva týdny navštíví San Francisco, aby se s vámi podělili o několik novinek. Víme, že se v tomto týdnu koná velké množství tiskových konferencí, avšak doufáme, že se k nám budete moci připojit," stojí v pozvánce.

Žádné další detaily nejsou známy, je však logické usuzovat, že vývojářský tým vydá Internet Explorer 9 Release Candidate. Veřejná betaverze Internet Exploreru 9 byla vydána patnáctého září minulého roku. Od té doby Microsoft aktivně sbíral zpětnou vazbu a vydal ještě další dvě preview verze pro vývojáře. IE9 Release Candidate by podle očekávání měl přinést výrazná vylepšení rozhraní a výkonu. Tato RC verze by měla být téměř totožná s finální verzí, jejíž vydání společnost naplánovala na polovinu dubna na konferenci MIX.

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru