IE9: přes dva miliony stažení za prvních 24 hodin

Internet Explorer 9 byl stažen 2,35 milionkrát za prvních čtyřiadvacet hodin. Jinými slovy, Internet Explorer 9 byl za první den stahován každých sedmadvacet sekund nebo-li 240krát každých devět sekund (ano, Microsoft se v těchto statistikách opravdu vyžívá).
reklama

Finální verzi Internet Exploreru 9 si podle vyjádření společnosti stáhlo o jeden milion více lidí, než jeho betaverzi, a čtyřikrát tolik, kolik vyzkoušelo Internet Explorer 9 RC. Což není samozřejmě příliš šokující, neboť finální verzi si vždy stáhne více lidí.

Microsoft zveřejnil také zajímavé video, na kterém ukazuje novinky, jež nová verze prohlížeče přináší - pokud jste jej neviděli, určitě stojí za shlédnutí.

I když jsou více než dva miliony stažení za prvních 24 hodin velmi zajímavé číslo, v porovnání s jinými prohlížeči zas tak velké není. V současné době je držitelem rekordu Mozilla, jejíž Firefox 3 byl během prvních čtyřiadvaceti hodin (18. června 2008) stažen více než osm milionkrát. A co vy, stáhli jste si již nový prohlížeč od Microsoftu? A co na něj říkáte?

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Odkaz na video nefunguje. Jinak IE9 stažen a jsem rád, že konečně IE podporuje atribut v css rgba

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru