Jak určitě víte, součástí IE7Pro je funkce umožňující zpracovávat a používat uživatelské skripty. Jeden z nich řeší právě i snadné stahování videa z YouTube do souborů FLV. Pokud jste v posledních dnech zaznamenali problém se stahováním z YouTube, vyzkoušejte následující řešení.
Otevřete si webové stránky skriptu Youtube Video Download a stáhněte si jeho nejnovější verzi.
Stažený skript pak zkopírujte do složky C:\Program Files\IEPro\userscripts a nahraďte jím původní zde uložený skript.
Nyní by vám stahování videa z YouTube mělo opět fungovat.
Další informace: DJ.Snail
Články o IE7Pro
IE7Pro – Internet Explorer 7 na maximum
Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.
Alternativa(není potřeba žádný program nebo zadávat adresu jinam, k uložení stačí akorát prohlížeč): http://www.youtube.com/watch?v=SA9_b_RAMBM