IE7Pro dostupné v nové verzi 2.4

Po více než čtyřech měsících se nové verze dočkalo stále populárnější rozšíření webového prohlížeče Internet Explorer - IE7Pro. Tato byla poněkud zvláštně uvolněna nečekaně, bez veřejného beta testování. Důvodem je asi to, že ačkoliv číslo verze poskočilo o jednu desetinku vzhůru, tak tato nová verze je pouze minoritním updatem verze předchozí. Nečekejte tedy mnoho výrazných novinek, jako tomu bylo v předchozích řadách. Přesto se ale něco málo najde:
reklama

IE7Pro 2.4 přináší novou funkci Grab & Drag (uchop a táhni), která do IE přidává možnost pohybovat stránkou podobně jako např. v prohlížečích PDF dokumentů Adobe Reader, nebo Foxit Reader. Do nástrojové lišty IE se integruje nová ikona ručky, jejíž aktivací spustíme i tuto funkci. Namísto klasické šipky kurzoru se vám poté nad stránkou zobrazí právě tato ikona, která vám umožní stránku kdekoliv uchopit a jednoduše ji popotáhnout jakýmkoliv směrem. To může být někdy praktické namísto klasického scrollování pomocí posuvníků, klávesových zkratek, nebo se stisknutým kolečkem myši.

Druhou - a poslední - novinkou této verze, je možnost přidat si stránku mezi Oblíbené položky pomocí nového gesta myši. Krom toho nabízí nová verze též opravu několika chyb a upravený instalační balíček.

Nová verze nebyla uvolněna v 64bitové verzi. Uživatelé 64 bitového Internet Exploreru jsou tedy stále „odkázáni" na starší verzi 2.3.

Více novinek, jakož i novou 64bit verzi, by měla přinést až příští verze tohoto populárního rozšíření, která bude opět dostupná i pro veřejné beta testování a která se zřejmě více zaměří i na kompatibilitu s novým IE8 ve kterém prozatím nepracují všechny funkce IE7Pro zcela korektně.

Novou verzi můžete stahovat z oficiálních stránek programu.

O IE7Pro

IE7Pro rozšiřuje Internet Explorer o mnoho nových a vylepšených funkcí, které učiní IE uživatelsky přívětivější, bezpečnější a přizpůsobitelný. IE7Pro zahrnuje funkce pro zlepšenou správu surfování v záložkách, kontrolu pravopisu, inline vyhledávání na stránce, automatické vyplňování formulářů, Superpřetažení, obnovení poslední relace po pádu prohlížeče, rychlé přepínání proxy, gesta myší, historii naposledy otevřených záložek, snímání webové stránky jako obrázku, blokování reklam, uživatelské skripty a zásuvné moduly, správce stahování (MiniDM), vyhledávání založené na technologii Google, Urychlovač IE a mnoho dalších skvělých funkcí.

Zdroj: http://djsnail.bloguje.cz/

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru