IE7Pro 2.3 – ve znamení novinek a vylepšení

Po zhruba dvou měsících od posledního vydání, přicházejí vývojáři populárního rozšíření Internet Exploreru s novou verzí IE7Pro 2.3. Nová verze se pyšní především modulem pro zrychlení načítání stránek v Internet Exploreru, možností uložení relací a jejich následného obnovení, nebo i odeslání ve formě odkazů na e-mail, zlepšenou podporou Beta verze Internet Explorer 8 a též mnoha vylepšeními v integrovaném Správci stahování MiniDM. Kompletní seznam změn je k dispozici na na blogu českého překladatele IE7Pro.
reklama

IE7Pro je stále populárnější rozšíření Internet Exploreru, které umožňuje uživatelům tohoto prohlížeče využívat rozšířených možností a funkcí, jež jsou často známy z konkurenčních prohlížečů. Rozšíření podporuje prohlížeče IE 6, 7 a nově i 8, který je prozatím ve fázi testování. IE7Pro je plně modulární a umožňuje si tak povolit jen ty funkce, které skutečně chcete. V krátkosti jde třeba o gesta myší, kontrolu pravopisu, vyplňování formulářů a mnoho dalších. Stahovat můžete s oficiálních stránek programu - www.ie7pro.com, kde najdete i další informace.

Zdroj: http://djsnail.bloguje.cz

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru