IE6 pohřben šťastnými pozůstalými

Internet je sídlem mnoha vážně pojatých i naopak vysloveně recesivních akcí. Pokud jde o právě proběhnuvší pohřeb Internet Exploreru 6, tak ten se jednoznačně přiklání ke druhé skupince a je zajímavý také tím, že jde patrně o první pohřeb v historii s takto vysokým počtem veselých pozůstalých.
reklama

Obřadu se ujala firma Aten Design, která ochotně dodala kromě rakve i dojemný proslov: „Internet Explorer šestý, obyvatel internetu po 8 let, zemřel 1. března 2010 v kalifornském Mountain View na pracovní úraz způsobený firmou Google, Inc. Internet Explorer šestý, familiérně oslovovaný IE6, přežil jak syn IE7, tak i vnučka IE8.“

IE6 pohřben šťastnými pozůstalými

Velmi neobvykle se k akci postavil samotný Microsoft – tým stojící za vývojem IE6 poslal květiny i vzpomínkový lísteček. Každopádně, jak potvrdil další ze zaměstnanců Aten Design (pan Jon Clark), šlo prý o pohřeb, na němž panovalo značně nadprůměrné veselí.

Zdroj: Computerworld

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru