IE10 je k dispozici i pro uživatele starších Windows

Microsoft oznámil, že jeho  internetový prohlížeč Internet Explorer 10 je od včerejška k dispozici pro 700 milionů uživatelů operačního systému Windows.
reklama

Prohlížeč je k dispozici v 95 jazycích a přináší nové standardy, nárůst výkonu i zabezpečení.  V následujících týdnech budou také automaticky aktualizovány prohlížeče Internet Explorer všech uživatelů Windows 7, čímž získají všechny výhody prohlížení webu, ke kterým měli doposud přístup pouze uživatelé Windows 8. 

"Výhodou prohlížeče Internet Explorer 10 oproti  předchozímu Internet Exploreru 9 je zejména o 20 procent rychlejší načítání stránky a interakce na ní, menší zátěž procesoru  počítače (vliv na delší výdrž baterie), rychlejší engine JavaScriptu a kontrolu pravopisu," uvedl Pavel Klimeš z Microsoftu.

Pro uživatele je připraven nový interaktivní web k uvedení prohlížeče Exploretouch.ie. Technické detaily o prohlížeči Internet Explorer 10 si můžete přečíst na IEBlogu

Zdroj: Tisková zpráva

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

To snad nemyslíte vážně. Windows 7 jsou jedna generace, jedna verze. Ne množné číslo. IE10 je dostupné pro jednu starší verzi Windows. Není dostupný pro Visty ani pro XP. 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru