IE10 bude na Windows 7 v půlce listopadu

Microsoft oznámil, že uživatelé operačního systému Windows 7 budou moci začít využívat Internet Explorer 10 již za měsíc.
reklama

Prohlížeč bude v polovině listopadu prvně vydán jako preview verze, finální verze se k uživatelům dostane o něco málo později. Včera to na oficiálním blogu oznámil Rob Mauceri, produktový manažer Internet Exploreru. IE10 pro Windows 7 je postaven na té samé platformě s podporou těch samých standardů, jako verze pro Windows 8. 

Vývoj Internet Exploreru 10 trvá již poměrně dlouho, veřejnosti byl prohlížeč představen před více než rokem na konferenci MIX. Oznámení Mauceriho, že prohlížeč bude vydán až příští měsíc, přijali vývojáři s rozporuplnými pocity. Někteří z nich společnosti vyčítají, že prohlížeč nebude vydán spolu s Windows 8 26. října tak, jak se očekávalo.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru