IE ztratí v Evropě příští týden monopol

Společnost Microsoft začne od dalšího týdne nabízet některým zákazníkům na starém kontinentě výběrovou obrazovku sloužící k volbě browseru při instalaci. Jde o veřejný test, který bude brzy následovat samotné uvedení do praxe.
reklama

Uvedení do praxe nastane kolem 1. března. Osoby, které již OS používají si mohou tuto funkci do OS doplnit dodatečně ve formě volitelného updatu. Je mimochodem zajímavé, že se prý nyní vše v MS zuřivě testuje, což nám přijde neobvyklé, seřadit náhodně 5 položek a otestovat je, to je práce asi tak na 5 minut i pro jediného středně líného programátora.

IE ztratí v Evropě příští týden monopol

Ať vás dlouho nenapínáme, položky se zde budou zobrazovat náhodně. Dle posledních měření firmy Statcounter se sem propracuje celkem 5 nejrozšířenějších browserů: IE s 45,5 %, Firefox s 39,2 %, Chrome s 6,3 %, Opera s 4,3 % a Safari se 3,7 %. Výpis půjde posunout napravo, kde budou další méně významné kousky.

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru