iCloud zpřístupněn pro vývojáře

Apple včera zpřístupnil vývojářům iCloud.com a zveřejnil ceny této nové služby. iCloud, který se stále nachází ve stádii betatestování, uživatelům nabídne úložiště pro data na internetu a jejich synchronizaci mezi zařízeními. Oficiálně vydán by měl být na podzim spolu s iOS5.
reklama

Podle nových informací iCloud poskytne 5 GB místa online zcela zdarma, uživatelé si však budou moci připlatit za větší prostor.

Pokud bude uživatel chtít více místa, bude si moct vybrat ze tří variant: 10 GB, 20 GB a 50 GB s tím, že za každý GB zaplatí 2 dolary ročně (tj. 10 GB bude stát 20 dolarů ročně, 20 GB 40 dolarů a 50 GB 100 dolarů).

Služba od Apple tedy bude asi dvakrát tak drahá, jako Amazon Cloud Drive, který poskytuje prakticky to samé. Apple však na rozdíl od konkurence bude vracet peníze ze zaplaceného předplatného, pokud se jej uživatel rozhodne zrušit.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru