Ice Cream Sandwich je na 16 % zařízení s Androidem

Google zveřejnil nové statistiky o využitelnosti svého Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich, který se konečně začíná dostávat k více uživatelům.
reklama

ICS byl v červenci na 15.9 % zařízení s Androidem, což je nárůst o 5 % oproti červnu. Vezmeme-li však v úvahu, že byl Ice Cream Sandwich vydán před více než devíti měsíci, má Google stále co dohánět. Nejvíce uživatelů (60 %) má podle statistik nainstalováno Android 2.3 Gingerbread, jenž byl vydán v lednu 2010, 2.3 % uživatelů má verzi Honeycomb, 15.5 % má Froyo a 4.2 % Eclair.

Nejnovější verze Androidu s názvem Jelly Bean se do statistiky dostala vůbec poprvé a nyní ji využívá 0.8 % lidí, což není zas tak špatný výsledek, vezmeme-li v potaz, že byla vydána ani ne před měsícem a je omezena pouze na zařízení Google Nexus a tablet Motorola Xoom. Výše uvedená data byla shromážděna během posledních dvou červencových týdnů pomocí Google Play.

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru