I BenQ již má svoji e-čtečku

Na taiwanské akci IT Month bylo k vidění leccos a jednou z těch více zajímavých věcí byla e-čtečka BenQu za 280 USD. A jaké nabízí další vlastnosti?
reklama

První změna je hned ve filozofii ovládání: BenQ nReader má svůj 6“ velký displej citlivý na dotek. Kromě e-booků zvládne novinka také multimédia. Stejně jako další dnes běžné modely, i tento staví na technologii E-Ink. Knížky lze stahovat i přes Wi-Fi či 3G sítě. Standardně bude dostupná kapacita 2 GB, kterou dále půjde rozšířit microSD kartami.

Rozlišení zůstává na obvyklých 800 x 600 pixelech. V čas uvedení na japonský a čínský trh v lednu bude otevřen i speciální e-shop s tisíci digitálními knihami, časopisy a dalšími čitelnými e-materiály. Sbírka podporovaných formátů má být tradičně široká zahrnujíce v to i EPUB a MP3.

Zdroj: ComputerWorld

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru