Hudební služba Zune Pass přichází do Evropy

Microsoft pár týdnů před vydáním Windows Phone 7 v Evropě oznámil, že jeho platforma bude již brzy dostupná ve více než 20 dalších zemích.
reklama

I když však nová verze softwaru Zune bude vydána ve více než dvaceti zemích světa, určité služby budou v některých z nich omezeny. Na předplatné hudby Zune Pass se mohou těšit například lidé ve Velké Británii, Francii, Itálii a Španělsku, kteří za neomezený přístup k hudbě zaplatí 10 euro měsíčně.

Evropští uživatelé si však na rozdíl od Američanů nebudou moci nechávat 10 písniček měsíčně zdarma – to znamená, že pokud Evropan zruší své předplatné k Zune Pass, ztratí přístup k veškeré hudbě. Uživatelé v Rakousku, Belgii, Irsku, Nizozemí, Švýcarsku a Mexiku si kromě hudby budou moci na omezenou dobu půjčovat také videa.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru