HTC Hero

Na virtuální pulty již pomalu dorazil nový Androidí přírůstek. Nese jméno HTC Hero a je to nadmíru povedené udělátko...
reklama

Ačkoliv jste jistě již podobnou frázi četli / slyšeli milionkrát, nedá se nic dělat, konvence to vyžadují i tentokrát. Tak tedy: Srdcem celého systému je procesor Qualcomm s melodickým jménem MSM7200A, jenž tepe na 528 MHz. Jak bystrý čtenář vytušil již z rešerše, jedná se o zařízení běžící na otevřeném mobilním operačním systému Android.

Novinka má rozměry 112 x 56,2 x 14,35 mm a váží 135 g i s akumulátorem. Displej disponuje "palmovským" rozlišením 320 x 480 pixelů (HVGA) a úhlopříčkou 3,2", jakož i celkovou dotekovostí. Paměti RAM je zde úhrnem 288 MB, paměti ROM 512 MB. Zajímavá je i další výbava - zařízení vlastní plnohodnotný trackball i tlačítko Enter.

Jak se dá očekávat, sbírka bezdrátových technologií je zde mimořádná: Bluetooth 2.0 a Wi-Fi 802.11b/g jsou tu jen tak na zahřátí, těšit se ale můžeme i na interní GPSku a samozřejmě také quad-band GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 MHz a HSPA/WCDMA 900/2100 MHz datová pásma. Audiojack má průměr 3,5 mm, interní digitální fotoaparát (mimochodem schopný ostření) pak rozlišení 5 Mpix.

Samozřejmostí je i G-sensor a digitální kompas. Výdrž akumulátoru kapacity 1350 mAh dosahuje 420 - 470 minut pro hovor (první WCDMA, druhé GSM) a 440 - 750 hodin pro standby (první GSM, druhé WCDMA). Rozšiřující paměťovou kartu lze použít a to libovolnou typu microSD splňující specifikaci "SD 2.0". Cena novinky na zahraničních e-shopech dosahuje cca 710 USD.

Zdroj: HTC osobně

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru