HTC Droid Eris: Android OS téměř zdarma

Pokud jde o nejlevnější komunikátor za aktuální období, tak jasný prim v této kategorii hraje model HTC Droid Elis, který lze v zahraničí sehnat (po změně operátora na Verizon) zcela zdarma.
reklama

Oficiální cena HTC Eris je toho času 100 USD s dvouletým kontraktem, což je přesně polovina částky, za kterou zájemce sežene model Motorola Droid. Ačkoliv se HTC Eris tváří jako nový typ, ve skutečnosti je to přeznačený starý známý HTC Hero. Sdílí s ním tedy poměrně logicky všechny zásadní hardwarové parametry.

Apropos, parametry, zákazník má před sebou typický mini-tablet poslední doby bez hardwarové klávesničky a s HVGA displejem. Podpora sítí zahrnuje kromě americké EV-DO také Wi-Fi a Bluetooth. Je tu také GPSka, microSD slot, 5 Mpix digitál a 3,5 mm audiojack. A dodejme ještě pro úplnost, že HTC Eris byl uveden na trh s Android OS 1.5 a nikoliv verzí 2.0. Přesto, že bylo tradiční rozhraní nahrazeno HTC Sense, nechybí ani zde základní aplikace od Google a přístup k více jak 12 tisícům dalších titulů na webu Android Market.

Zdroj: Brighthand

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru