HTC Droid Eris: Android OS téměř zdarma

Reklama

Pokud jde o nejlevnější komunikátor za aktuální období, tak jasný prim v této kategorii hraje model HTC Droid Elis, který lze v zahraničí sehnat (po změně operátora na Verizon) zcela zdarma.

Oficiální cena HTC Eris je toho času 100 USD s dvouletým kontraktem, což je přesně polovina částky, za kterou zájemce sežene model Motorola Droid. Ačkoliv se HTC Eris tváří jako nový typ, ve skutečnosti je to přeznačený starý známý HTC Hero. Sdílí s ním tedy poměrně logicky všechny zásadní hardwarové parametry.

Apropos, parametry, zákazník má před sebou typický mini-tablet poslední doby bez hardwarové klávesničky a s HVGA displejem. Podpora sítí zahrnuje kromě americké EV-DO také Wi-Fi a Bluetooth. Je tu také GPSka, microSD slot, 5 Mpix digitál a 3,5 mm audiojack. A dodejme ještě pro úplnost, že HTC Eris byl uveden na trh s Android OS 1.5 a nikoliv verzí 2.0. Přesto, že bylo tradiční rozhraní nahrazeno HTC Sense, nechybí ani zde základní aplikace od Google a přístup k více jak 12 tisícům dalších titulů na webu Android Market.

Zdroj: Brighthand

Tagy: 

Reklama

Přidat komentář