HP představilo novou cloudovou službu k analýze dat

Společnost Hewlett-Packard spustila novou cloudovou službu určenou k analýze dat, která je postavena na platformě HAVEn Big Data.
reklama

Služba, jež byla představena včera, umožní uživatelům efektivněji analyzovat a oddělovat hodnotné informace od těch nehodnotných a díky tomu například zlepšit dodavatelské řetězce, zjišťovat podvody nebo objevovat bezpečnostní rizika. "Využití hodnotných informací je pro naše klienty tou nejvyšší prioritou a řešení Big Data umožní organizaci ušetřit čas i peníze, přičemž nezávisí na tom, v jakém odvětví bude využito," uvedl Dragan Rakovich z HP Enterprise Services.

Platforma HAVEn umožňuje také zákazníkům testovat data před tím, než se rozhodnou k provedení velké investice a lze ji zprovoznit lokálně nebo skrze cloud. Platforma dokáže aplikovat analytické metody na obsah databází - nestruktualizovaná data - jako jsou emaily či jiný digitální obsah a rozeznávat modely chování pomocí audia, textu či obrázků.

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru