HP představil operační systém webOS 2.0

Společnost HP oficiálně představila operační systém webOS 2.0, který přináší na tuto platformu největší změny od vydání první verze v roce 2009.
reklama

Navíc Hewlett-Packard potvrdil vydání telefonu Palm Pre 2. Verze 2.0 operačního systému přinese funkce Stacks, JustType stejně jako podporu Skype a Facebooku. HP také slibuje "opravdový multitasking," což znamená, že nikdy nebudete muset uzavřít jednu aplikaci, když budete chtít otevřít jinou. Operační systém webOS 2.0 ve svém webovém prohlížeči také přinese podporu Flashe 10.1. "S webOS 2.0 rozšiřujeme inovace, které jsme představili přes 16 měsíci," řekl Jon Rubinstein z HP.

Co se týče telefonu Palm Pre 2, potvrzen je 5megapixelový fotoaparát a 1Ghz procesor, což je v současné době u chytrých telefonů jakési "očekávané minimum." Zařízení bude v prodeji již od tohoto pátku ve Francii za 449 euro (bez smlouvy). Do USA a dalších zemí Evropy se telefon dostane "v následujících měsících."

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru