Hotmail s novými funkcemi a aplikací pro Android

Microsoftí obdoba Gmailu, poštovní schránka Hotmail, dostala pět nových vylepšení a vlastní aplikaci pro mobilní systém Android. Vylepšení webového mailu zahrnují lepší filtrování pošty, pravidelné čištění schránky, nastavení priorit jednotlivých zpráv, zařazování e-mailů do kategorií a rychlou nabídku pro nejčastěji používané operace.
reklama

Odfiltrování e-mailů s tiskovými zprávami, newslettery a různými letáky, které pravidelně zaplavují naše e-mailové schránky, ale nechceme jim vyloženě říkat spam, je hlavní vylepšení z naposledy představených úprav Hotmailu. Kromě výše uvedených funkcí přibude také pokročilejší správa složek přímo v doručené poště založená na zmíněných kategoriích.

Svou roli ve vylepšování Hotmailu sehraje i webové úložiště SkyDrive. To bude nyní výchozím místem, které Hotmail nabídne pro načtení příloh odesílaného e-mailu.

Hotmail

Nová aplikace pro mobilní platformu Android (od Google) umožní snadnější synchronizaci mobilních telefonů nebo tabletů s Hotmailem.

Hotmail

Představené novinky bohužel zatím nejsou plně spuštěny, dočkáme se jich v průběhu několika týdnů.

Hotmail pro Android

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Já bych jen podotkl, že Hotmail určitě není odpovědí Microsoftu na GMail od Googlu. Pokud je mi známo, tak Hotmail fungoval již dávno před tím, než vznikl nějaký GMail, ba dokonce, že historie Hotmailu je starší, nežli vůbec nějaký garážový Google... :D.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

Co píší na Interval.cz
@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru