Hotmail ruší z bezpečnostních důvodů funkci Attach-Photo

Společnost Microsoft prozatím deaktivovala funkci "Attach-Photo" v Hotmailu, což zdůvodňuje nalezeným bezpečnostním rizikem.
reklama

Uživatelé této webmailové služby samozřejmě stále mohou odesílat a přijímat e-maily se snímky a obrázky, ovšem je tu jedna malá změna v tom, jak to celé probíhá. Prozatím tedy bude fungovat pouze tradiční klepnutí na tlačítko "Attach", toť vše. Jak sami vidíte, nejde suma sumárum o nic fatálního.

Microsoft se nechal slyšet, že funkci hodlá znovu aktivovat cca koncem září. Důvodem k celé akci bylo zjištění bezpečnostního týmu týkající se Internet Exploreru a jeho nekompatibility se službou, jež vyústila v bezpečnostní díru, která musí být promptně zalepena.

Zdroj: The Register

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

Profile picture for user Jan Polzer

Ač teda Hotmail používám každý den, tak jsem si žádné speciální funkce pro přidávání obrázků nevšiml. Je tu někdo další na tom stejně nebo jsem jediný ignorant? ;-)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru