Hotmail nyní s webovým Messengerem

Poštovní schránka Hotmail už podporuje webového klienta Messenger. Když jsem byl na konci minulého roku na návštěvě v Microsoftu, viděl jsem webovou podobu komunikačního programu Windows Live Messeger provázanou s poštovní schránkou Hotmail a dalšími online službami Windows Live. Do Live Wave 3 se tato novinka nakonec nedostala, nyní je však k dispozici, a to i pro české uživatele.
reklama

Podle všeho to vypadá, že po postupném uvolnění webového Messengeru pro anglicky hovořící uživatele a pro uživatele z dalších větších zemí, dorazil Messenger v Hotmailu i do Česka. Když se nyní do své schránky přihlásíte, pak v pravém horním rohu najdete tlačítko Messenger. Klepněte na něj a zvolte přihlášení.

Webová podoba Messengeru v Hotmailu

Webová podoba Messengeru v Hotmailu

Během chvilky se přepnete do režimu Online a budete moci přijímat zprávy od ostatních uživatelů.

Microsoft se tak možnostmi svého Hotmailu přibližuje Gmailu, který má komunikačního klienta integrovaného již delší dobu.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru