Hostingy.maxiorel.cz: nová služba vám poradí, kam umístit stránky

V rámci webových stránek Maxiorel.cz přibyla další služba, která poslouží každému, kdo hledá vhodný hosting pro svoje projekty. Na Maxiorlovi nyní najdete katalog českých webhostingů a serverhostingů, kterému samozřejmě nechybí vyhledávání podle základních parametrů.
reklama

Novou službu najdete běžet na adrese maxiorel.cz/hostingy. Grafika webu vychází z magazínové části Maxiorla, menu vám nabídne výpis nejnovějších webhostingů, serverhostingů a provozovatelů těchto služeb. U nich je pak uveden přehled hostingových programů, které nabízejí.

Webhostingy i serverhostingy jsou doplněny různými informacemi, které vám mohou pomoci při výběru toho správného poskytovatele prostoru pro vaše webové stránky.

Podle různých parametrů můžete vyhledávat v pravém bočním sloupci. Stačí nastavit požadované parametry a systém vám vyhledá všechny odpovídající hostingy nebo serverhostingy.

V tuto chvíli máme v systému zavedeno patnáct poskytovatelů, další budou přibývat podle vašich tipů a ohlasů.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Sluzba je to super, moc se me libi.

Vzhledem k tomu ze vetsinu svych projektu mam umistenou na http://www.gigaserver.cz/ tak bych uvital jeji zarazeni do katalogu.

návštěvník

zdravím, ten katalog je to namieru šitý modul alebo je to dáke free riešenie?

Profile picture for user Jan Polzer

Zdravím, to je kombinace modulů CCK (po upgradu už Fields v Drupalu 7), Views a Fivestar.

návštěvník

ďakujem, pomocou modulu field som si priradil jednotlive polia k typu obsahu..to bolo jednoduche teraz sa už trapim s view, ešte som sa však endopártal pomocou čoho by sa dalo spraviť "topovanie" inzeratov v danej kategorii...napr v kategorii A sa zobrazia 3 top inzeraty, tak isto potom v kategorii B atd... vedeli by ste mi bližšie ozrejmiť pomocou čoho take dačo dosiahnem?..predpokladam že nebude na to potrebný špeciálny modul a dosiahnem to za pomoci modulov, ktoré som použil do teraz, alebo sa mýlim?..ďakujem za odpoveď

Profile picture for user Jan Polzer

No, nejspíše nějakým modulem využívajícím Voting API, ne? Záleží na tom, jak si topování představujete.

návštěvník

...predstava je  taká, že ja si sám nastavím tie ineráty, ktoré budu na stránke vystupovať ako TOP inzeraty a zároven sa budu zobrazovať na vrchu danej kategorie...ideálne by bolo ak by sa to dalo nastaviť pri pridávaní daného inzerátu...mylsím že nejak podobne vám to funguje aj na tejto stránke...na uvode je prvý článok v ramčeku a zrejme znamená že je nadradený a zobrazuje sa na uuplnom vrchu

návštěvník

písal som už pred dvoam dnami no neveim repčo to tu nezobrazilo...totiž s tým topovaním som to za pomoci views zvladal bolo to nakoniec celkom jednoduche..postupne už prichádzam na koren celeho drupalu, za pomoci knihy samozrejme, je super...len bohužial ani v knihe som to nenašiel, potrebujem totiž nastylovať podla seba zobrazenie jednotlivých views..použil som na zobrazenie inzeratov tabulky...vyzera to dáko takto http://www.upnito.sk/0/88nkx8jrm9q8h5pmk5mbrhgp5qwhruf5.jpg ..potreboval by som však zarovnať obrazok vlavo a text s nadpisom ho bude obtekať, v css to nemám problem nastylovať len nikde som nenašiel podrobnejší návod na postup ako to spraviť

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru