Hosting Heroku míří do Evropy

Specializovaná cloudová platforma pro aplikace psané v Ruby, Node.js, Clojure, Java, Python a pomocí Scala míří do Evropy. Heroku je hosting pro profesionály, fungující v základní verzi zdarma. Díky evropským datacentrům tak můžete zrychlit načítání aplikací mířících k evropským uživatelům.
reklama

Znáte Heroku? I pokud si netykáte s výše uvedenými programovacími jazyky, měli byste Heroku znát. Tedy pokud jste někdy vytvářeli aplikaci pro Facebook. Ten totiž při jejím vytváření nabízí hosting právě na Heroku.

Heroku se od běžného hostingu liší především v tom, že k němu nepřistupujete přes FTP, ale pomocí nástroje Git. Funguje spolehlivě a chcete-li si vyzkoušet psaní aplikací například v Ruby nebo Pythonu, vřele vám jej doporučuji. Na Heroku mi běží například www.lesscss.cz.

Před pár dny vyšla na blogu Heroku zpráva, že Heroku začíná využívat evropská datacentra, což je dobrá zpráva i pro české vývojáře.

V článku Introducing the Europe Region, Now Available in Public Beta se dozvíte, že evropský region zatím funguje ve fázi veřejné betaverze a najdete zde i příkazy pro migraci do evropského datacentra.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru