Hodnocení webu www.bookingtransfers.co.uk

Dobrý den, rád bych nadhodil do diskuze zhodnocení funkčnosti a přehlednosti webových stránek www.bookingtransfers.co.uk, které jsou určeny pro rychlé a snadné objednání přepravy nejen z letiště Praha ale i do jiných destinací po ČR nebo Evropě. Stránky jsou určené pro zahraniční klientelu, tudíž jsou psány v EN jazyce.

Profile picture for user Jan Polzer

Hezké. Jen bych menu zvětšil, případně rovnou udělal tím fontem, co jsou uvedeny například ceny nebo Change option. Ve Firefoxu na Macu vidím rozbalovačky v Transport options nějaké rozbité.

Profile picture for user Petra Procházková

souhlas s Honzou, to menu bych zvětšila...u těch bannerů bych víc zvýraznila, čím se jednotlivé nabídky liší (počet pasažérů)...když to má stejný obrázek, trvá déle než se v tom člověk zorientuje)

Odpovědět

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru