Hlasujte v Business Wall of Fame o nejlepší mobilní aplikaci pro podnikání

Nedávno jsem v novinkách zmiňoval soutěž Business Wall of Fame, do které se mohli přihlásit vývojáři pracující na mobilních aplikacích usnadňujících podnikání. První kolo soutěže je již uzavřeno a nyní nastává čas pro hlasování. V soutěži jsou i čeští zástupci.
reklama

Business Wall of Fame je mezinárodní soutěž pořádaná T-Mobilem, ve které se utkají tvůrci mobilních aplikací, které mají svým určením co dělat s podnikáním. Respektive, které si kladou podnikání trochu zjednodušit.

V současné době jsou již aplikace do soutěže přihlášeny a nastává čas hlasování a výběr té nejlepší. Přehled soutěžních aplikací najdete na stránkách Business Wall of Fame. Podívejte se a hlasujte pro tu, která se vám bude zdát nejužitečnější.

Připomínám, že hlasováním můžete získat i zajímavou marketingovou kampaň pro svou vlastní firmu, a to v hodnotě 10 000 eur.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Zdravím, kde zmizely bleskovky Jury Barana?

Díky

Profile picture for user Jan Polzer

Juru Barana zabila fašistická bojůvka v Beskydech, pokud se nepletu ;-) Jinak co se týče kolegy zde na Maxiorlovi, na chvíli jsem mu dal oddech.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru