Hlasujte, co chcete v nových Office!

Dvojice v Microsoftu zaměstnaných osob, pánové Steve Zaske a Luke Foust, vytvořila webovou stránku MakeOfficeBetter.com, na níž může naprosto kdokoliv projevit svoje přání ohledně dalších vlastností / oprav v nových Office.
reklama

Úvodní zpráva obou osobností hovoří jasně: "Jestliže máte nápad na novou zajímavou vlastnost nebo obecně tip, jak Microsoft Office zkvalitnit, prosíme, abyste se o ně s námi zde podělili." Kromě zadávání nápadů zcela nových tu jde také hlasovat pro již existující požadavky.

Oba autoři webu zdůraznili, že se nejedná o oficiální firemní akci, nicméně, že udělají vše pro to, aby se nejlepší nápady dostaly před ty správné oči v Office Development týmu. K aktuálnímu času aktuality vede požadavek na prohloubení podpory HTML v Outlooku. Na druhé pozici je žádost o oddělení threadu UI Outlooku od jeho síťových služeb. A do třetice tu máme prosbu o podporu čtení PDF souborů.

Zdroj: Computerworld

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru