Hezké Vánoce 2010

Děkujeme všem čtenářům za přízeň v letošním roce a přejeme všem bohatého Ježíška a klidně strávené Vánoce. Těší nás vaše podpora a neustále se zvyšující návštěvnost tohoto webu.
reklama

Letošní prosinec slaví Maxiorel pětileté výročí. V různých podobách tento web existuje ještě o několik let déle, ale až spojení s Drupalem pomohlo z Maxiorla vybudovat specializovaný web s ambicemi přinášet kvalitní články o softwaru, internetu, tvorbě webu a programování.

Nic z toho by se ale nestalo, kdyby Maxiorla od začátku neprovázela přízeň čtenářů. Za tu vám jako zakladatel tohoto webu velmi děkuji.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Vam take hezke vanoce, hodne pohody, zdraveho elanu a pevne zdravi do noveho roku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru