Helpdesk sdružení CZ.NIC je nyní k dispozici nonstop

Sdružení CZ.NIC, správce národní domény CZ, spustilo nonstop telefonickou podporu pro veřejnost. Pracovníci helpdesku, který již nyní nepřetržitě funguje na telefonním čísle +420 222 745 111, jsou připraveni zodpovídat dotazy a pomoci při řešení problémů s doménami registrovanými v zóně CZ.
reklama

„Změna pracovní doby helpdesku vychází z naší filozofie naslouchat a pomáhat držitelům domén CZ a registrátorům a být jim co nejvíce nápomocni,“ řekl Martin Peterka, provozní ředitel sdružení CZ.NIC, odpovědný mj. i za fungování telefonické podpory. „Držitelé domén CZ se na náš helpdesk mohou kdykoliv obrátit například při řešení problémů s prodlužováním registrací a převody domén CZ nebo při nejasnostech okolo kontaktních údajů u domén.“  

„Rozšíření centra telefonické podpory ve sdružení CZ.NIC souvisí s dlouhodobou koncepcí zvyšování kvality služeb a otevřenosti sdružení CZ.NIC,“ dodal Ondřej Filip, výkonný ředitel sdružení CZ.NIC. „Náš tým technické podpory je připraven zodpovídat dotazy a v možné míře vyřešit problémy s doménami CZ sedm dní v týdnu, 24 hodin denně.“ 

Helpdesk CZ.NIC

Nepřetržitý provoz technické podpory CZ.NIC běží na telefonním čísle +420 222 745 111 a na e-mailové adrese podpora@nic.cz. 

O sdružení CZ.NIC, z. s. p. o.

CZ.NIC, z. s. p. o., je zájmové sdružení právnických osob, založené roku 1998 patnácti právnickými osobami –  předními poskytovateli internetových služeb. V současné době má 52 členů. Hlavní činností sdružení je provozování registru doménových jmen, zabezpečení provozu domény nejvyšší úrovně CZ  a osvěta v oblasti doménových jmen. V současné době se sdružení intenzivně věnuje rozšiřování systému ENUM a zavádění nového systému pro správu domény CZ.CZ.NIC je členem sdružení EURid, spravujícího evropskou doménu EU. Více na http://www.nic.cz.

Zdroj: Tisková zpráva CZ.NIC

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru