Google zveřejnil specifikace brýlí Glass

Google konečně zveřejnil oficiální specifikace svých high-tech brýlí Google Glass.
reklama

Google Glass budou opatřeny nosními opěrkami, jež bude možno přizpůsobovat a odolným rámem, který má padnout na jakoukoli tvář. V rámci balení budou dodávány dvě nosní opěrky navíc v různých velikostech. Vysoké rozlišení brýlí bude podle Googlu stejné, jako by se uživatel dívat na 25palcovou HDTV ze vzdálenosti čtvrt metru. Potvrzeny byly dřívější spekulace, podle nichž kamera Glass bude schopná zachytit fotografie v 5MP kvalitě a 720p video. Co se týká konektivity, uživatelé budou moci využít 802.11 b/g Wi-Fi a Bluetooth. K ukládání bude reálně dostupných 12GB, nutno však podotknout, že Glass lze synchronizovat s cloudem.

Baterie by měla vydržet celodenní používání - některé funkce jako Hangouts nebo nahrávání videa však budou na baterii náročnější. V balení bude přiložen micro USB kabel a nabíječka. Glass bude možno propojit s jakýmkoli telefonem s Bluetooth, avšak zapnutí GPS a odesílání SMS zpráv skrze Glass bude možné jen za pomoci aplikace MyGlass, jež vyžaduje Android 4.0.3 nebo novější.

Zdroj: Techspot

 

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru