Google zveřejnil nejhledanější klíčová slova za rok 2012

Google včera uveřejnil klíčová slova, která byla na jeho vyhledávači v tomto roce nejhledanější a roztřídil je do jednotlivých kategorií. 
reklama

Uživatelé internetu v roce 2012 na Googlu učinili 1,2 bilionu hledání ve 146 odlišných jazycích. Největší počet hledání po celém světě způsobila zpráva o smrti Whitney Houston v únoru, na druhém místě pak skončil hudební hit Gangnam Style od korejského skladatele PSY a trojku uzavírá hledání po informacích o hurikánu Sandy. Do TOP 5 se dostal také iPad 3 a Diablo 3.

V oblasti hledání obrázků na Googlu měly v tomto roce největší úspěch tato klíčová slova: One Direction, Selena Gomez a iPhone 5. V oblasti elektroniky při hledání zcela dominoval iPad 3, do TOP 5 pak patřili ještě Samsaung Galaxy SIII, iPad Mini, Nexus 7 a Galaxy Note 2. Google zveřejnil klíčová slova také v dalších kategoriích jako Události, Lidé, Filmy nebo Televizní show. Na kompletní seznam nejpopulárnějších hledání na nejpoužívanějším vyhledávači na světě se můžete podívat zde.

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru