Google zrušít deset dalších služeb

Larry Page oznámil, že společnost ukončí podporu dalších desíti svých méně úspěšných služeb a bude se soustředit pouze na větší produkty.
reklama

"Našim uživatelům to tímto krokem velmi zjednodušíme a budeme moci přesunout zaměstnance na vývoj velkých produktů - těch, které zlepšují život miliardám lidí," uvedl na oficiálním blogu Larry Page z Googlu s tím, že všichni zaměstnanci si podrží své pozice. Konce se dočká sociální vyhledávač Aardvark, za nějž Google před rokem utratil 50 milionů dolarů, dále pak bude ukončen provoz služeb Desktop, Fast Flip, Google Maps API pro Flash, Google Pack, Google Web Security, Image Labeller, Notebook, Sidewiki a Subscribed Links.

Všechny produkty končí kvůli nízké poptávce po nich a konkrétní data ukončení provozu Google zpřístupní v blízké budoucnosti. Larry Page již v červenci oznámil, že ukončí podporu služeb Google Health, Photovine a Google PowerMeter.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru