Google zřejmě chystá spuštění hudební služby

Stane se z Google další Apple? Vše je možné, jelikož se začíná po internetu povídat, že se Google chystá spustit vlastní hudební službu a také v její souvislosti nabídnout na Android OS stavící zařízení, které ji bude nativně podporovat.
reklama

Celkem dva zdroje potvrdily (TechCrunch a The Street), že se firma Google chystá zřejmě spustit službu týkající se multimédií a jmenovitě hudby - nést by prý měla jméno Google Audio. Doprovázet ji údajně bude i zařízení běžící na Android OS, které nepůjde koupit tradiční cestou u operátorů.

Celou hypotézu by potvrzovalo i chování Google v posledních týdnech (zajišťování obsahu od největších hudebních labelů namátkou). Google Audio má být pro začátek dostupné pouze zákazníkům z USA, kdy ale, to je ještě stále záhada. Zatím také není jasné, zda půjde o službu streamovací či downloadovací a jak to bude s DRM.

Zdroj: ComputerWorld

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru