Google zpřístupnil k otestování ceny hotelů v Mapách Google

Nalézt přijatelně oceněný hotel v cizím městě může být leckdy docela ošidná a náročná věc. Nová experimentální funkce Map Google je nicméně schopna zobrazit ceny hotelů nalézajících se přímo mezi viditelnými výsledky.
reklama

Firma Google tuto funkci prozatím zpřístupnila toliko v rámci testování a jen pro menší část uživatel, každopádně ti, kteří mají funkci k dispozici, mohou postupovat při hledání cen hotelů takto: Do Map Google zadají datum potenciální návštěvy určitého města a obratem obdrží ceny blízkých hotelů.

2010-03-24-A1-Big.jpg

Po klepnutí na cenu lze přejít na web příslušného hotelu s rozhraním, které zvládne registraci či rezervaci zákazníka. V souvislosti s touto novinkou je nutno uvést ještě to, že nijak neovlivňuje, jak jsou hotely v Mapách Google hodnoceny. Toho času Google na funkci pracuje s menší skupinkou reklamních firem, takže se dá do budoucna přepokládat, že při pozitivním vyhodnocení zpětné odezvy se funkce dočkají všichni uživatelé Map Google.

Zdroj: AppScout

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru