Google začal ke Google + přidávat hry

Google oznámil, že od tohoto víkendu začne na své sociální síti Google+ postupně představovat nové hry.
reklama

Navzdory rychlému růstu Google+, který za první dva týdny přilákal 10 milionů uživatelů a 20 milionů za necelý měsíc, měla tato sociální síť oproti Facebooku jeden nedostatek - hry, které by její uživatele zabavily. To demonstruje například studie Kena Rutkowskiho ze společnosti Metal International, podle které udělají hry z Facebooku v roce 2015 "největší banku."

To se však nyní začne měnit. Uživatelé Google+ by co nevidět měli ve svých účtech vidět tlačítko Hry. Mezi tituly dostupné ze začátku budou patřit Bejeweled Blitz, Bubble Island, Angry Birds, City of Wonder, Dragon Age Legends, Collapse! Blast, Crime City, Diamond Dash, Monster World, Dragons of Atlantis, Edge World, Flood-It!, Zombie Land, Zynga Poker, Wild Ones a Sudoku.

Google však na svém oficiálním blogu zdůraznil, že "hry na Google+ budou pouze tehdy, když je budete chtít," neboli jinými slovy: hry i statusy spojené s nimi si můžete v Google+ naprosto vypnout.

Zdroj: DailyTech

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru