Google Wave může ohrozit Facebook i Twitter

Tak, jak se Google přibližuje regulérnímu vstupu na trh sociálních sítí, identicky roste i počet vrásek na tváři zakladatel tradičních služeb typu Twitter, Facebook či MySpace.
reklama

Společnost Google včer uvedla preview chystaného programu Google Wave, což je její unikátní nástroj pro spolupráci a komunikaci, který zatím testuje na 100 000 testerů. Na webových technologiích založená aplikace je navržena pro to, zkonsolidovat vlastnosti e-mailu, IM, bloggingu, wiki, sdílení dokumentů, správy multimédií (a další funkce) se silnými sociálními prvky.

Zřejmě každému je jasné, že Google Wave je posledním přírůstkem do již tak poměrně přeplácaného sociálního trhu a to přírůstkem jednoznačně nejkomplexnějším. Je proto možné, že lidé časem dojdou k závěru podobnému tomuto: "Proč vlastně denně obcházet několik blogů a sociálních sítí, když můžu mít vše na jediné stránce v Google Wave?"

Zdroj: Computerworld

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru