Google vydal iOS aplikaci pro Google Analytics

Monitoring návštěvnosti a chování lidí na webových stránkách, Google Analytics, má nyní novou aplikaci pro mobilní telefony iPhone. Informace o návštěvnosti svého webu můžete tak sledovat v reálném čase i přímo na mobilním telefonu.

Reklama

Google Analytics pro iOS spustíte sice i na iPadu, ovšem jenom v režimu simulace iPhone, tedy buď na malé plošce nebo v neostrém dvojnásobném zvětšení. Aplikace nabízí rychlý přístup k nejdůležitějším údajům ze statistik a možnost přepínat mezi různými segmenty.

Google Analytics pro iPhone

Po spuštění vás aplikace požádá o přihlášení ke Google, což většinou stačí provést kliknutím na nabídnutý účet. Následně se vám zobrazí přístupy do účtů v Google Analytics. Pokračujete volbou webu a poté uvidíte již příslušné statistiky, coby dlouhou rolovací nudli. Tlačítka v horní liště slouží pro výběr segmentu nebo pro přepnutí na jiný účet.

Google Analytics pro iPhone

Přehled v reálném čase je zobrazen jako první a umožňuje tak rychlé zobrazení informací, ke kterým byste se museli přes webové rozhraní poněkud zdlouhavě proklikávat.

Google Analytics pro iPhone

Máte-li telefon s Androidem, nevěšte hlavu, aplikace pro tuto mobilní platformu je již nějakou dobu v Google Play.

Tagy: 

Reklama

Přidat komentář