Google vydal iOS aplikaci pro Google Analytics

Monitoring návštěvnosti a chování lidí na webových stránkách, Google Analytics, má nyní novou aplikaci pro mobilní telefony iPhone. Informace o návštěvnosti svého webu můžete tak sledovat v reálném čase i přímo na mobilním telefonu.
reklama

Google Analytics pro iOS spustíte sice i na iPadu, ovšem jenom v režimu simulace iPhone, tedy buď na malé plošce nebo v neostrém dvojnásobném zvětšení. Aplikace nabízí rychlý přístup k nejdůležitějším údajům ze statistik a možnost přepínat mezi různými segmenty.

Google Analytics pro iPhone

Po spuštění vás aplikace požádá o přihlášení ke Google, což většinou stačí provést kliknutím na nabídnutý účet. Následně se vám zobrazí přístupy do účtů v Google Analytics. Pokračujete volbou webu a poté uvidíte již příslušné statistiky, coby dlouhou rolovací nudli. Tlačítka v horní liště slouží pro výběr segmentu nebo pro přepnutí na jiný účet.

Google Analytics pro iPhone

Přehled v reálném čase je zobrazen jako první a umožňuje tak rychlé zobrazení informací, ke kterým byste se museli přes webové rozhraní poněkud zdlouhavě proklikávat.

Google Analytics pro iPhone

Máte-li telefon s Androidem, nevěšte hlavu, aplikace pro tuto mobilní platformu je již nějakou dobu v Google Play.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru