Google vydal finální verzi přídavku Chrome Remote Desktop

Google dnes zpřístupnil finální verzi přídavku Remote Desktop pro webový prohlížeč Chrome, která slouží ke vzdálenému přístupu k datům.
reklama

V minulém roce Google vydal plug-in pro Chrome, který uživatelům umožňoval bezdrátově přistupovat k jiným počítačům prostřednictvím webového prohlížeče. Přídavek byl vydán kvůli potřebě Chromebooků, funguje však na jakékoli platformě, pro kterou je dostupný i Chrome, tedy Windows, OS X a Linuxu.

Dnes Google oznámil, že Chrome Remote Desktop již nadále není ve fázi beta testování a společnost plug-inu přidala nové funkce. Nejnovější verze přídavku tak nabídne možnost kopírovat data z lokálního zařízení na vzdálené a podporuje také real-time přenos audia pro uživatele Windows, což se může hodit tehdy, když uživatel chce na dálku přistupovat k hudbě na svém domácím počítači.

Další funkce by se podle Googlu měly objevit již brzy. Podle společnosti je Chrome Remote Desktop ideálním doplňkem pro Samsung Chromebook.

Zdroj: Techspot

 

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru