Google vydal Chrome verze 16

Google vydal svou již šestnáctou verzi prohlížeče Chrome, která přináší možnost vytvářet a synchronizovat několik profilů z jednoho místa.
reklama

Tuto funkci využiji především ti, kteří sdílejí své počítače s jinými lidmi - například doma - jelikož jim umožní zachovat oblíbené, aplikace, přídavky, historii a další nastavení oddělené od ostatních. K vytvoření nového profilu klikněte na Možnosti - Osobní údaje a Přidat nového uživatele. Následně se zobrazí nový avatar se jménem uživatele, které lze upravit. 

V oficiálním blogu inženýr Tim Steele z Googlu upozorňuje, že přidávání nových uživatelů nebylo vytvořeno k zabezpečení dat před ostatními lidmi na jednom počítači. Profily nejsou chráněny heslem, takže přepínání mezi uživateli je otázkou několika sekund. Kromě možnosti vyváření profilů Chrome 16 opravuje také 15 bezpečnostních nedostatků, za které Google nezávislým programátorům, jež je objevili, vyplatil 6000 dolarů.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru