Google vydal Chrome beta pro Android

Google vydal betaverzi Chrome pro chytré telefony a tablety s operačním systémem Android 4.0 Ice Cream Sandwitch.
reklama

Betaverze Google Chrome pro Android je, stejně jako Chrome 16 pro desktopy, zaměřena na rychlost a jednoduché užívání. Obsahuje funkce jako jo snadné přihlašování, synchronizace a vylepšený systém záložek. Ten podle Googlu funguje na malém displeji stejně dobře, jako na displeji velkém - uživatelé mohou přecházet mezi neomezeným počtem záložek. Nová mobilní verze prohlížeče umožňuje také anonymně surfovat po internetu. Při hledání se první výsledky načítají na pozadí s tím, jak uživatel vypisuje do vyhledávacího políčka klíčové slovo. A stejně jako na desktopu, i u mobilní verze lze vyhledávat přímo z adresového řádku.

Betaverze Google Chrome pro Android obsahuje desktopovou verzi V8 JavaScriptu. Podle Googlu je prohlížeč přístupný pouze pro Android 4.0 především z důvodu výkonu, jelikož Ice Cream Sandwitch běží na těch nejpokročilejších zařízeních. Pokud tedy máte telefon nebo tablet s Androidem 4.0, můžete si nový Chrome stáhnout v Android Marketu.


Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru