Google vydal Android 3.2

Google vydal další verzi svého mobilního operačního systému Android 3.2 (kódové označení Honeycomb stejně jako v případě Androidu 3.0 a 3.1). Některá zařízení jako Motorola Xoom byla na novou verzi systému již automaticky aktualizována, jiná si počkají ještě několik týdnů (v závislosti na tom, jak rychle jednotlivé společnosti a operátoři budou schopni aktualizaci vydat).
reklama

Nový Android 3.2 přináší:

  • Optimalizaci pro celou řadu tabletů.
  • Vylepšené zoomování pro určité aplikace. Díky novém zobrazovacímu režimu mohou uživatelé lépe zobrazovat aplikace na větších zařízeních.
  • Synchronizace médií z SD karty. Na zařízeních, která podporují vyjímatelnou SD kartu, mohou uživatelé nyní načítat hudební a video soubory přímo z SD karty.
  • Rozšíření podpory API pro vývojáře, kteří chtějí mít lepší kontrolu nad svým UI napříč celou řadou různých zařízení postavených na Androidu.

Google již v současné době pracuje na nové verzi Androidu (Ice Cream Sandwich), jenž vyjde v posledním čtvrtletí roku. Podle spekulací půjde o Android 4.0 a největší změnou, kterou přinese, bude to, že poběží na všech zařízeních.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru