Google Voice má nové funkce

Novinek u služby Google Voice se dočkáváme velmi zřídka, včera však Google představil hned dvě.
reklama

V Google Voice přibyly dvě nové skupiny: Všechny kontakty (seznam lidí, které má uživatel v seznamu kontaktů nebo v kruzích) a Anonymní volající. Co to znamená pro uživatele Google Voice? Obě funkce uživatelům pomohou vyhnout se potenciálně nechtěným hovorům (i když funkce Spam na Google Voice funguje velmi dobře). Uživatelé nyní budou moci anonymní volající efektivně rozlišit pomocí speciálních vyzvánění nebo je zcela ignorovat. 

Poslední změna v Google Voice se odehrála v únoru, kdy Google přidal možnost využívat pro kontakty kruhy z Google+. I když nejde o špatnou funkci, je jen důkazem toho, že žádný produkt nebo služba od Googlu se nevyhne integrací s jeho sociální sítí. Před pár měsíci se pak objevily zprávy o tom, že Google vyjednává s některými operátory o tom, že by tito nějakým způsobem zákazníkům mohli nabízet i službu Google Voice. To se však podle pozorovatelů zdá zatím velmi nereálné - Google by operátorům musel dát opravdu dobrou nabídku.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru