Google Voice jde do ostrého provozu

Google včera oznámil, že spouští finální verzi své služby Voice. Co od ní můžeme čekat?
reklama

V současné době má Google Voice již přes milion uživatelů - doposud bylo možné si službu vyzkoušet pouze pomocí systému pozvánek, které si jeho uživatelé mezi sebou předávali. A co tedy služba vlastně nabízí? Google Voice uživateli přiřadí jedno číslo, které (pokud na něj někdo zavolá) může vyzvánět na všech jeho telefonech - například mobilním, pevné lince nebo telefonu v práci - v závislosti na pravidlech, která si nastaví. A nejenže může uživatel jednoduše nastavit, které telefony budou vyzvánět, pokud někdo zavolá na jeho číslo, Google Voice nabízí také třeba možnost zaslání přepisu zpráv, které vám někdo zanechal v hlasové schránce, na e-mail nebo pomocí SMS zprávy.

Google Voice také podporuje konferenční hovory a mezinárodní hovory, které jsou sice zpoplatněné, avšak budou uživatele stát pouze zlomek toho, co by zaplatil normálně. Navíc, pokud člověk nechce od Googlu přidělit nové číslo, může použít některé ze stávajících (funkce služby tím však budou omezeny). Na promo video Google Voice se můžete podívat zde. A nakonec ta špatná zpráva - Google Voice v současné době funguje pouze ve Spojených státech.

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru