Google+ upadá

I když Google nezveřejňuje počty aktivních uživatelů Google+, nové statistiky ukazují, že uživatelé o novou sociální síť nemají příliš velký zájem.
reklama

Na úpadek Google+ poukázala společnost Net Applications, která shromažďuje data týkající se návštěvnosti různých webových stránek jako je Facebook, Twitter nebo právě zmíněný Google+. Zatímco návštěvnost Facebooku v uplynulých několika měsících stabilně roste, u Google+ je to pravý opak. Net Applications poukazují na to, že Googlu se na Google+ nevydařilo spuštění firemních stránek - stránky nabízejí omezené množství funkcí a ty hlavní jako podpora několika administrátorů nebo analýzy přístupu na stránky úplně chybí.

Nejhorší na tom je, že sám Google nedokonalost stránek pro firmy na Google+ přiznal s tím, že jeho inženýři "aktivně přemýšlejí nad imlementací nových funkcí." například výše zmíněná podpora několika administrátorů se má objevit do konce roku a analýzy přístupu na stránky budou "brzy." Nová zpráva Net Applications k tomu jen dodává, že pro začátek by alespoň stačilo kvalitní propojení Google+ s Kalendářem a dalšími službami společnosti. 

Zdroj: PCW

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru