Google TV lze nyní ovládat hlasem

Google včera oznámil vydání první softwarové aktualizace pro Google TV. I když se Google TV v USA prodává teprve dva měsíce, nová softwarová aktualizace obsahuje patche na množství chyb a další důležité změny.
reklama

Vylepšena byla aplikace Netflix, v rámci které nyní uživatelé mohou vyhledávat a sledovat jakýkoli film v katalogu. Google TV také nově u každého filmu nabídne speciální stránku, na které je dostupné shrnutí obsahu filmu, fotografie a jména herců.

Díky vylepšení funkce Dual View, která uživatelům umožňuje souběžné surfování po internetu a sledování televize, pak Američané mohou měnit velikosti jednotlivých oken a přesouvat je.

Asi nejzajímavější změnou však je aplikace (video níže) pro telefony postavené na Androidu, která umožňuje ovládat televizor hlasem. Podle vyjádření Googlu se Google TV Remote v nejbližší době dostane i na další smartphony. Otázkou zůstává, kdy se Google TV dostane do ČR.

 

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru