Google Translate 2.0 přináší rozpoznávání rukopisu

Poté, co v minulém roce vydal několik menších aktualizací, Google konečně pro iOS zpřístupnil předělanou verzi své aplikace Translate.
reklama

Aktualizace přináší podporu iPhone 5, změnu designu a především rozpoznávání rukopisu. Google Translate 2.0 uživatelům umožňuje jednoduše napsat slova prstem na displej a aplikace je následně přeloží. Tato funkce je prozatím dostupná ve 49 ze 70 podporovaných jazyků Google Translate. Ani ne týden poté, co vydal Google prohlížeč Chrome 29 pro iOS, který přináší rozšířené možnosti správy dat a hlasového vyhledávání, společnost předělala i uživatelské rozhraní Google Translate tak, aby více ladilo k novému UI iOS 7.

Kromě uživatelského rozhraní inspirovaného iOS 7 Google Translate 2.0 přináší také podporu sedmi nových, především exotických (Khmerština, Jávština) jazyků. Aplikace je dostupná zcela zdarma ke stažení z App Store a vyžaduje iOS 5.1 nebo novější, přičemž je kompatibilní s iPhonem, iPodem touch a iPadem.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru