Google Street View přináší nové fotografie letišť a metra

Google oznámil, že v jeho oblíbené aplikaci Street View včera přibyly obrázky řady nových letišť, vlakových stanic a zastávek metra po celém světě.
reklama

Google do Street View přidal šestnáct letišť a padesát vlakových stanic či stanic metra. Vývojáři oznámili, že nejde o finální várku těchto záchytných bodů a na další se můžeme v blízké budoucnosti těšit. Evropany jistě potěší, že velká většina provedených změn je mimo USA. Mezi nové zajímavé lokace patří stanice Manchester Piccadilly, letiště Eindhoven v Nizozemí nebo vlaková stanice v Taipei. Brzy by měly přibýt také další vlakové stanice v různých zemích Evropy a v Severní Americe.

Podívat se můžete také například na japonské letiště New Chitose, přičemž na tranzitní prostory lze ve Street View nahlížet stejně, jako jsme byli doposud zvyklí. Na zajímavá letiště a zastávky metra se můžete podívat například v tomto lokátoru. 

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Dobrý den, no myslím že za ty roky se Google ještě hodně posunul co se týká nějakych určitých věci, myslím že se tam dají dohledat i taková parkoviště a třeba i provoz na silnicích, což je docela užitečné že mapy Google mají takovou funkci. A hlavně informace o všem možném, jako třeba restaurace a různé firmy. A jsou tam docela aktuální informace.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru