Google Street View nabídne procházku po známých parcích a hradech

Google na svém oficiálním blogu oznámil, že do své aplikace Street View přidal fotografie parků, hradů, zámků a dalších míst, která nejsou z asfaltových silnic vidět.
reklama

Do terénu totiž před více než rokem vyrazil nový tým Googlu, který nejezdil v automobilech, ale na kolech, díky čemuž se dostal na zcela nová místa. "Náš nový tým jezdí na kolech po světě už nějakou tu dobu, díky čemuž jsme dnes mohli do Street View přidat unikátní fotografie z nových míst," napsal Jeremy Pack z Googlu na oficiální blog s tím, že si uživatelé budou moci užít například "online procházku Výtvarným institutem v San Diegu nebo zámkem Chateau de Chenonceaux ve známé francouzské oblasti Civray-de-Touraine."

Tým Googlu začal na kolech po světě jezdit na konci roku 2009 a žádal uživatele, aby mu dávali tipy na zajímavá místa. Street View je oblíbená aplikace, která uživatelům umožňuje virtuální procházku po nejznámějších městech na světě. Fotografie těchto míst byly pořízeny z automobilu, což se však některým lidem nelíbilo a žalovali Google kvůli porušení soukromí. Společnost proto nyní fotografie ze své aplikace na požádání maže.

Zdroj: PCW

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru