Google Street View fotí už i uvnitř budov

Google rozšířil svůj pilotní program, který posunuje známou službu Street View o úroveň výš.Firma nyní začíná fotit i uvnitř firemních objektů.
reklama

Google spustil pilotní program Business Photos v květnu tohoto roku, nyní je však služba dostupná pro firmy ve více zemích. Program funguje na dobrovolné bázi a mohou jej využít firmy na Novém Zélandu, v Japonsku, Austrálii a Spojených státech. Google bude sám rozesílat pozvánky na zapojení se do služby firmám, jejichž jména lidé více vyhledávají v jeho vyhledávači. Jednotlivé společnosti mohou také zaslat požadavek na vyfotografování svých prostor na speciální stránce.

Velké řetězce, nemocnice nebo známé právnické firmy byly prozatím z programu vypuštěny a důraz je kladen na fotografování menších společností. Vlastníci firem musejí o probíhajícím fotografování informovat své zákazníky a zaměstnance a Google slibuje, že osoby na fotografiích buďto rozmaže, nebo tyto snímky nepoužije vůbec. Na promo video nové služby se můžete podívat zde.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru