Google Storage zvyšuje kapacitu na 1 TB

Webové úložiště Google Storage for Developers zvyšuje kapacitu nabízeného prostoru na slušný 1 TB. Změnily se také podmínky dostupnosti služby, kdy Google poskytuje slevu během případných výpadků.
reklama

Google Storage for Developers je praktické webové úložiště, které mohou vývojáři fandící cloudům použít pro ukládání dat svých aplikací, pro zálohování a jiné účely. Pro koncového uživatele může být zajímavé spojení Google Storage for Developers s aplikací umožňující přístup do tohoto úložiště pohodlně, jako ve správci souborů. Viz článek CloudBerry Explorer: zálohujte do Google Storage.

Navýšení na 1 TB se týká pouze platících uživatelů. Chcete-li si Google Storage for Developers pouze vyzkoušet, dostanete k dispozici 100 GB prostor na dobu jednoho měsíce zcela zdarma.

Další informace najdete na stránkách Google Storage for Developers.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

Co píší na Interval.cz
@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru