Google Storage zvyšuje kapacitu na 1 TB

Webové úložiště Google Storage for Developers zvyšuje kapacitu nabízeného prostoru na slušný 1 TB. Změnily se také podmínky dostupnosti služby, kdy Google poskytuje slevu během případných výpadků.
reklama

Google Storage for Developers je praktické webové úložiště, které mohou vývojáři fandící cloudům použít pro ukládání dat svých aplikací, pro zálohování a jiné účely. Pro koncového uživatele může být zajímavé spojení Google Storage for Developers s aplikací umožňující přístup do tohoto úložiště pohodlně, jako ve správci souborů. Viz článek CloudBerry Explorer: zálohujte do Google Storage.

Navýšení na 1 TB se týká pouze platících uživatelů. Chcete-li si Google Storage for Developers pouze vyzkoušet, dostanete k dispozici 100 GB prostor na dobu jednoho měsíce zcela zdarma.

Další informace najdete na stránkách Google Storage for Developers.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru