Google stáhl nového iOS klienta pro Gmail kvůli chybě

Google tento týden konečně vydal nativního iOS klienta pro Gmail, během pár hodin jej však stáhl kvůli závažné chybě.
reklama

Chyba byla objevena v notifikačním systému aplikace, který má usnadňovat navigaci uvnitř Gmailu a přidává nové funkce, které v normálním e-mailovém klientu v iOS nejsou. Po několika stížnostech od uživatelů, kteří si aplikaci stáhli mezi prvními, Google vydal na Twitteru oznámení:  "Aplikace pro iOS, již jsme dnes vydali, obsahovala chyby v notifikačním systému. Do odstranění problému jsme ji proto stáhli. Omlouváme se."

Matthew Izatt z Googlu toto pak na oficiálním blogu Gmailu rozvedl: "Dnes ráno jsme vydali novou aplikaci Gmailu pro iOS. Bohužel však obsahovala chybu, kvůli které se uživatelům při jejím spouštění zobrazovala chybová zpráva. Při odstraňování problému jsme aplikaci stáhli a pracujeme na nové verzi. Všichni, kdo si aplikaci již nainstalovali, ji mohou zatím používat." Z reakcí prvních uživatelů nového Gmailového klienta je však zřejmé, že se (kromě zmíněné chyby) povedl. Kromě nových funkcí nabídne i nový design, který je velmi podobný zjednodušenému desktopovému rozhraní Gmailu, jež Google zpřístupnil také tento týden.

Zdroj: Techspot

 

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru